Rehabilitasyon Gereklilikleri

Nebulizatör Kullanımı
Ağustos 9, 2018
Hergün Farklı Aktivite Farklı Sandalye
Ağustos 9, 2018

Banyodaki en büyük yardımıcınız ve desteğiniz!

WOLLEX olarak ailelerin ve rehabilatasyon merkezlerinin en büyük ihtiyaçlarından olan bir ürün tedarik etmeye başladık… İstediğiniz gibi sandalyeyi ayarlayıp kullanıcının en optimum pozisyonda ihtiyaçlarını görebilir, temizliğini yapabilir ve hem kullanıcının ve hem de refakatçının maksimum rahat ve konforuyla banyo ve tuvalet işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

WOLLEX WG-M699 tekerlekli sandalyemiz beklentilerinizin hepsini karşılayacak bir üründür.. Konfor, oturma sistemi ve temizlik sırasında hassas bölgeleri kolay ulaşım en büyük özelliğidir..

Özel tasarımı ile bakıcı ve refakatçılara sandalyekullanıcısına tam hizmet verebilmeleri için ön, yan ve arka tarafdan rahat kullanma özellikleri taşır.

Paslanmaya karşı korumalı olup, çok hızlı kuruma özelliği taşır..Ergonomik tekerlekleri ile hemen hemen her banyo da rahat manevra yeteneği vardır..

Ev, hastane ve yaşlı bakım evlerinde tilt edebilme özelliğiyle, üst gövde hakimiyeti kısıtlı kullanıcılara banyo ve WC gibi ıslak zeminlerde büyük kolaylık sağlar.

Tüm Ürünlerimizi Ankara İçi Teslim Ediyoruz.

Adresinize veya Hastaneye Teslimat Yapıyoruz.

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim