Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019
Poylin P209 XL Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019

Poylin P 278 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P 278 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz engebeli, stabilize ve zor arazi şartlarına uygun olup zorlu şartlar için tasarlanmıştır. 2X600 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2X24V-75 AH jel akü gücü bulunmaktadır. Güçlü akü ve motorları sayesinde engebeli ve patika yolları sorunsuz olarak kat eder. Kullanımı rahat, yüksek hızlı ve konfor koltuklu olan Poylin P 278 modelimiz de güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda konforu ön planda tutabilmek için tasarlanmış olan konfor koltuk (kaptan koltuk) sistemi ile daha uzun kullanımlarda engelli ve yaşlı hastalarımızda rahatlık sağlamaktadır. Güçlü ve ekstra kalın şasesi, karbon fiber görünümlü arka kapak ve yan kol kısımları daha spor ve şık bir görünüm sağlamaktadır. 180 Kg taşıma kapasitesi ile çok kilolu kullanıcılar için %100 uyumludur. Ayarlanabilir kolçakları hem yukarı aşağı hem yanlara doğru büyüme ve küçülme sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinden 50 Kg dan 180 Kg a kadar olan tüm kullanıcılar için ayarlanabilir durumdadır.

Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Engebeli alanlar için güçlendirilmiş motor sistemi

Antipper (Devrilmeyi önleyici tekerlekler)

Çıkartılabilen ve ayarlanabilen ayaklıklar

Çıkartılabilen ve ayarlanabilen kolçaklar

Profesyonel emniyet kemer sistemi

6 adet Süspansiyon sistemi

Dijital Joystick

Kaptan koltuk

Sırt yatar

Farlar

Poylin P 278 Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

SATILIK WEB SİTESİ 0532 545 26 98

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim