Poylin P112 Tekerlekli Sandalye

Poylin P111 Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019
Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye modelimiz ayak kalkarlı bir ürünümüzdür. Kalça ameliyatları ayak ve bacak eklem kırılmaları vb. durumlarda ayağın abdüksyonda durmasını sağlayacı ayak kalkar özelliği aynı zaman hastaların sürekli oturmasından dolayı ayak ve bacak bölgelerinde ödem (Şişlik) gibi rahatsızlıkların oluşmasını engellemek içindir. Aynı zamanda ev içi kullanıma da uygun olan bu ürünü dileğiniz zaman ev dileğiniz zaman da dış alan kullanımlarında kolaylıkla sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Özelliklerin yoğun ve üst düzey kalitesinin de olması kullanıcının isteklerini karşılamaktadır.

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye modelimiz ayağı abdükyonda ve rahat bir şekilde tutmasını sağlayan ayak kalkarlı bir ürünümüzdür. Uzun süreli kullanımlar için doktorlarında tavsiye etmiş olduğu bu ürün gruplarının kalitesi ile başında gelen bu üründe aynı zamanda hareketli ve yemek masasına yanaşabilir kolçaklar sayesinde restaurant ve iç alan kullanımlarınızda da rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Sırt kırma özelliği ile taşınabilme özelliği daha da rahat bir hale getirilmiştir. Bas çıkar pimli sistem 24″inç arka tekerlekler ile oldukça dar alanda dahi depolayabilirsiniz.

Her kullanıma uygun hale gelen bur üründe aynı zaman da Antibakteriyal kumaş ve toz boya sistemi kullanılmıştır. Çelik şaseden imaal edilmiş bu ürüne çelik fren sistemi ile güvenli kullanımlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye Genel Özellikler

Sırt kırma

Hareketli kolçaklar

Çıkartılabilen ayaklıklar

Bas çıkar arka tekerlekler

24″inç silikon dolgu arka tekerlekler

8″inç PU dolgu ön tekerlekler

Katlanabilir

Çelik şase

Çelik fren sistemi

Toz boya sistemi

Antibakteriyal oturma ve sırtlık kumaşı

İç alan kullanımlarda zemin iz bırakmayan renkli lastikler

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

SATILIK WEB SİTESİ 0532 545 26 98

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim